11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Երևանյան խճուղու 1, 96, 98 հասցեներ, Աղավնաձոր գյուղ մասնակի, Արփի գյուղ,
11:00-14:00 Վայք քաղաք՝ Չայքենդ թաղամաս մասնակի,
Փետրվարի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Տիգրան Մեծի պող. 39, 41, 43 շենքեր, Խորենացու փ. 72 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խորենացի փ. 47, 49 շենքեր, Օստրովսկու փ. առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Արաքսավան, Հովտաշեն գյուղեր, Մխչյան, Մրգավետ գյուղեր մասնակի,
13:00-14:30 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Երկաթուղայիների, Արազի, Այվազովսկու, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Ներսիսյան Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի, Օրբելի փողոցներ մասնակի, Ոստան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Փետրվարի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով:
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը հորդորում է հետևել էլեկտրաանվտանգության կանոններին: