Փետրվարի 17-ին նշված հասցեներում լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Փարպեցի փողոց 4, 6, 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 17, 19, 21, 23, 25 շենքեր, Ս․ Երևանցու փողոց 32-73 առանձնատներ, Ռուսթավելի փողոց 17-41, 68-98 առանձնատներ, Եր․ Քոչարի փողոց 21/1, 25, 27 շենքեր, Զավարյան փողոց 57/19 շենք, Կոնդ թաղամաս 34-243 առանձնատներ և 19-189 առանձնատներ մասնակի,
Երևանի Արաբկիր վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Մամիկոնյանց փողոց 40-40/2, 42-44 շենքեր, Տիգրանյան փողոց 9, 19-21 շենքեր, Կիևյան փողոց 2–8, 4/2–4/4, 1–5 շենքեր, Սև Քարեցի Սաքո փողոց 59–92 առանձնատներ, Սևաստոպոլյան փողոց 6, 8–26 շենքեր, Սեպուհի փողոց 18–20, 20–29 առանձնատներ, Կիևյան փողոց 1–2/9, 1Բ, 7 շենքեր, Բարբյուսի փողոց 31–62/1, 60–67 շենքեր, թիվ 63 դպրոց, թիվ 84 մանկապարտեզ, Սունդուկյան փողոց 1–3 շենքեր և 10Ա–12Ա առանձնատներ, Բաղրամյան պողոտա 84/1 շենք, Հր.Քոչարի փողոց 4/9 շենք, Կոմիտաս պողոտա 51–51/18 շենքեր, Կոմիտասի շուկա, Շահսուվարյան փողոց 7 շենք,